unable to launch the application ne demek – JTS-Jet Teknik Servis
GENEL  UYARI:  Bilgisayarınızda yüklü ANTİVİRÜS programının lisanslı ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Buna neden dikkat etmeniz  gerektiğini açıkladığım makalem için TIKLAYIN

Merhabalar;

Bu hatayı “unable to launch the application” gördüğünüzde SAKİN olun. Bilmelisiniz ki yüksek ihtimal sizden kaynaklı bir problem değil. Bu sebeple bilgisayar ayarlarınızı değiştirmeyin daha doğrusu bozmayın. Hangi Kurum java uygulamasını kullanıyorsunuz bilmiyorum ama;  sunucu kaynaklı bir veri indirme hatası almaktasınız. Emin olun bu hatayı şu an diğer tüm bilgisayarlar alıyordur. Çünkü bu problem kurumun sunucu hatasıdır. Gerekli belgeleri çekmek için bilgisayarınız komut gönderiyor ama sunucudan failed hatası veriyor.

Peki neden bu hatayı alıyoruz; şu olabilir, kurum java uygulamasının alt yapısını güncellediğinden erişime izin vermiyor olabilirler!

unable to launch the application ne demek
unable to launch the application ne demek

Çözüm için kurumu arayarak net bir bilgi alabilirsiniz.
Ya da arada bir tekrar java uygulamasını çalıştırarak ACABA SORUN DÜZELMİŞ Mİ?  diye tekrar tekrar kontrol edebilirsiniz.
Son bir bilgisayarda bu hatayı windows antivirüs programının virüs olarak görmesi sonucu bağlantıyı engellediği için bu hatayı vermişti. Virüs olarak gördüğünde ayarlar kısmından izin ver seçin.

Yorumunu Yaz.

X