Adana Bilgisayar Tamircisi – JTS-Jet Teknik Servis
Adana Masaüstü, Dizüstü, Notebook (Laptop) Bilgisayar Tamircisi arıyorsanız, yüzlerce firma referansımız ile
bir telefon kadar uzağınızdayız.
Ya da sol alt köşede teknisyenimiz ile canlı sohbet de edebilirsiniz.

Bu işte deneyimliyiz.
Hiç çekinmeyin arayın veya
Çevirim içi Desteğe tıklayarak teknisyene sıkıntıyı anlatın bir çözüm önerisi isteyin.
Bir bilene sor dedikleri de tam olarak bu işte.!

Yıllardır;
Her marka bilgisayar kasası- monitörü ya da dizüst-notebook (laptop) arızalarında edindiğimiz tecrübeler ile ÇoooK müşterimiz bizden destek aldı.

Hiç bir zaman amacımız müşterimize para gözüyle bakmak olmadı.
Çözüm konusunda sizi bazen farklı yere yönlendirebiliyoruz (amaç illa müşteriden para kazanmak olsaydı anlamadığımız işlere de el atardık emin olun.)

Ancak çabamız size en jet nasıl yardımcı oluruz ve çözüme en hızlı nasıl ulaşırsınız derdindeyiz. Tabi ki bizimde ayakta kalmamız ve bu makaleyi okuyabilmeniz için gelire ihtiyacımız var.

-Servis ücreti tarifelerimiz,
Diyelim ki “bilgisayarım donuyor” dediniz.
Tamamdır.

Donanımsal (Parça ) arıza var ise parça fiyatı veririz. Hem bu konuda ek kÂr katarak fiyatlandıracak kadar da gaddar da değiliz, alış fiyatımız ne ise onu size söyleriz. Hatta araştırıp parçayı kendiniz de alabilirsiniz.
.
Biz ilk arıza hakkında bilgi aldıktan sonra size servis bedelini söylüyoruz. Kabul ettiğiniz zaman yerinde servis hizmeti veriyoruz.
Ya da siz cihazı alır teknik servisimize getirirsiniz, arıza nedeni tespit edilir ve çözüm bedeli belirlenir. Kabul ederseniz, arıza fişi alırsınız ve onarım yapıldıktan sonra fiş ile gelip cihazınızı alırsınız.

-Ancak Laptop donanımsal arızalı ise, yerinde hizmet talep edebileceğiniz gibi, bize getirirsiniz ve inceler arızasını bulup fiyatlandırırız. Ancak laptoplarda ücretlendirme farklı olmaktadır. Mesela bir çipset değişimi ücreti ile klavye değişim servis ücreti farklıdır.

Destek Almak için; S0l alt köşedeki Çevirim içi destek butonuna tıklayarak Teknisyen ile canlı sohbet edebilirsiniz.
ibrahim ÇELİK
0507 142 1545
Bize puan verin!
[Total: 3 Average: 5]

Yorumunu Yaz.

X